Laserowe zamykanie naczynek w Łodzi

Zmiany skórne wywołane przez rozszerzone naczynia krwionośne – pajączki, naczyniaki czy też zmiany wywołane przez trądzik różowaty mogą być przyczyną wielkiego dyskomfortu psychicznego. Jest to szczególnie dotkliwe, gdy zmiany  występują w obrębie twarzy lub na innych widocznych częściach ciała. Dyskomfort ten może w istotny sposób wpływać na komfort oraz na poczucie atrakcyjności. Zespół Laser Glamour rozwiązuje ten problem dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii laserowej.

Laserowe zamykanie naczynek Łódź

Połączenie wieloletniego doświadczenia, eksperckiej, ciągle zgłębianej wiedzy  i najwyższej klasy, zaawansowanych technologicznie narzędzi, pozwalają firmie Laser Glamour zapewnieniu usługi laserowego zamykania naczynek  dla klientów z Łodzi i okolic. Zapraszamy do gabinetu w Łodzi, przy ul. Podrzecznej 17 – nieopodal Manufaktury.

Gabinet Laser Glamour to:

Nasi kosmetolodzy to specjalistki posiadające wyższe wykształcenie medyczne, dodatkowo doskonale wyszkolone, odbywające regularne kursy i mogące potwierdzić swoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami kosmetycznymi.

Pomimo tak doskonałego przygotowania i kosztownego, najnowszej generacji sprzętu, Laser Glamour zaskakuje przystępnymi cenami, które można jeszcze bardziej obniżyć biorąc udział w programach lojalnościowych. Bądź nie tylko piękna i zadowolona ze swojego ciała, ale również ciesz się ze swoich oszczędności. Już teraz skontaktuj się z nami i umów termin swojej pierwszej wizyty. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług. Za dowód mamy opinie setek zadowolonych klientek, polecających Laser Glamour swoim znajomym i rodzinom.

Platforma Alma Harmony XL Pro

Alma Harmony XL Pro to najnowszej generacji platforma laserowa, służąca do wykonywania profesjonalnych zabiegów redukujących problemy skórne, teraz dostępna także u nas – w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Laser Glamour. Alma Harmony XL Pro jest absolutną nowością od izraelskiej firmy Alma Lasers – światowego lidera w dziedzinie technologii laserowego, świetlnego, radiowego i ultradźwiękowego zwalczania schorzeń i niwelowania niedoskonałości. 

Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Głowica Dye-VL

Najnowsza głowica Dye-VL jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Uznana została jako najbardziej zaawansowana technologia, dająca rezultaty laserów barwnikowych. 

Głowica Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala specjalistom medycyny estetycznej na efektywne leczenie zaburzeń pigmentacyjnych oraz zmian naczyniowych. Dzięki emisji światła z przedziału 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, co pozwala na uzyskanie mocniejszych efektów terapii w krótszym czasie. Dodatkowo komfort podczas zabiegu jest zwiększony dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej, połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową.

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem głowicy Dye-VL została udowodniona klinicznie. Zabiegi są całkowicie bezpieczne dla pacjentów, efektywne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Głowica Dye-VL służy m.in. do:

 • zamykania naczynek,
 • redukcji rumienia (a także trądziku różowatego),
 • usuwania przebarwień,
 • fotoodmładzania skóry.

To najbardziej zaawansowana i nowatorska technologia laserowa – pierwsza na rynku, która do terapii laserowej wykorzystuje wąskie pasmo pulsacyjnego światła. Dzięki zastosowaniu udoskonalonych i innowacyjnych parametrów technicznych, laser Alma Harmony XL Pro wyposażony w głowicę Dye-VL zapewnia:

 • bezpieczeństwo stosowania,
  minimalizację ryzyka wystąpienia skutków ubocznych laseroterapii,
 • skuteczność terapii,
  rezultaty widoczne w bardzo krótkim czasie od zabiegu,
 • bezbolesność terapii,
  komfort dzięki zintegrowanej z głowicą końcówki chłodzącej,
 • zredukowanie okresu rekonwalescencji pozabiegowej do zera.

Zalety zamykania naczynek

Laserowe zamykanie naczynek to metoda umożliwiająca korygowanie zmian naczyniowych różnego pochodzenia, umożliwiająca łatwe i szybkie uzyskanie niezwykle satysfakcjonującego efektu estetycznego. Doskonałe wyniki terapii pozytywnie wpływają także na samoocenę i samopoczucie pacjentów. Sam zabieg laserowego zamykania naczynek jest zabiegiem bezpiecznym. Jego wykonanie obarczone jest bardzo niskim ryzykiem powikłań. W przypadku rozszerzonych naczyń krwionośnych na nogach, ich zamykanie metodą laserową, jest doskonałą alternatywą dla skleroterapii.

Ilość zabiegów potrzebnych do wyeliminowania problemu jest zróżnicowana i uzależniona od konkretnego przypadku. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie od jednego do nawet kilku zabiegów, które zostają rozłożone w czasie, w kilkutygodniowych odstępach.

Laserowe zamykanie naczynek jest zabiegiem praktycznie bezbolesnym. Przy stosowaniu tej metody pacjenci odczuwają lekkie, niezbyt dotkliwe pieczenie. Po zabiegu możliwe jest wystąpienie obrzęków lub zasinień na obszarach poddawanych zabiegowi. Znikają one samoistnie w ciągu kilku godzin, a w wyjątkowych przypadkach w kilka dni po wykonaniu zabiegu.

Szybkość

Bardzo szybko osiągane rezultaty leczenia,

Skuteczność

Podwyższona skuteczność działania dzięki zastosowaniu wąskiego spektrum światła

Mała inwazyjność

Skrócony czas ekspozycji na światło lasera,

Bez rekonwalescencji

Brak konieczności podejmowania działań rekonwalescencyjnych

Przygotowanie do laserowego zamykania naczynek

Każdy pierwszy zabieg laseroterapii poprzedzamy konsultacją medyczną i szczegółowym wywiadem, w celu:

 • oceny stanu skóry i ogólnego zdrowia klienta,
 • ustalenia ewentualnych przeciwwskazań,
 • wyjaśnienia przebiegu leczenia i zasad postępowania przed zabiegiem i po nim.

Należy pamiętać, aby przed pierwszym zabiegiem:

 • nie stosować wysoko kryjących podkładów, fluidów i korektorów (przynajmniej w dniu zabiegu),
 • zadbać o to, aby skóra nie była przesuszona ani podrażniona.

Aby zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa wykonujemy próby laserowe, które pozwolą także na dobór parametrów zabiegu oraz pokazują reakcję skóry. Na pierwszy, właściwy zabieg zapraszamy po 24 godzinach. Pamiętajmy, aby przed pierwszym zabiegiem:

 • zgolić włosy w miejscu depilacji (w dniu poprzedzającym zabieg),
 • skóra była umyta i niczym nie posmarowana (w dniu zabiegu),
 • skóra nie była sucha, podrażniona,
 • regularnie stosować kremy lub balsamy,
 • pić około 1,5 litra wody mineralnej dziennie,
 • nie wyrywać włosów (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4-8 tygodni, można natomiast je golić, przycinać lub depilować kremem.

Po zabiegu laserowego zamykania naczynek

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i może pojawić się na niej minimalny obrzęk oraz punktowe strupki. Taki stan rzeczy nie powinien jednak utrzymywać się dłużej niż przez 48 godzin. Naturalnym zjawiskiem jest również ściemnienie naczynek w pierwszej fazie po laseroterapii. Po kilku dniach zaczną one blednąć, a po ok. 3 tygodniach znikną albo staną się mniej widoczne.

Przez kilka godzin po zabiegu skóra jest bardzo wrażliwa, dlatego należy zadbać o jej odpowiednią pielęgnację:

 • myć skórę żelem bezmydłowym lub tonikiem bezalkoholowym, ewentualnie czystą wodą,
 • 2-3 razy dziennie stosować kosmetyki łagodzące i nawilżające,
 • delikatnie osuszać skórę, nie trzeć jej ręcznikiem, nie drażnić, nie zdrapywać mikrostrupków,
  nie opalać się min. 4 tygodnie po zabiegu,
 • stosować kremy z filtrem UVA i UVB o wysokich wskaźnikach ochrony (SPF 50) przez min. 4 tygodnie po zabiegu.

Przeciwwskazania do laserowego zamykania naczynek

 • padaczka,
 • ciąża,
 • fotodermatozy,
 • świeża opalenizna (laseroterapia bezpieczna jest dopiero po miesiącu od ostatniej ekspozycji na promieniowanie UV),
 • inny zabieg laserowy (np. depilacja, fotoodmładzanie) wykonany na tej samej partii skóry w ciągu ostatnich 4 tygodni,
 • przyjmowanie leków i ziół (nagietek, dziurawiec) uwrażliwiających skórę na działanie światła (należy je odstawić na 2-3 tygodnie przed zabiegiem),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • skłonność do powstawania bliznowców (keloidów).

Efekty laserowego zamykania naczynek

Oprócz redukcji rozszerzonych naczynek, dodatkowym efektem zabiegu laserowego zamykania naczynek jest widoczne na pierwszy rzut oka odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidacja rozszerzonych porów, przebarwień, plam posłonecznych i starczych.

Poprzez wywołaną promieniem lasera zmianę struktury skóry właściwej, dochodzi do unikalnych warunków pozwalających na pełną i trwałą regenerację kolagenu i elastyny.

Znaczna część pacjentów jest zachwycona efektami zabiegu już w kilka dni po jego przeprowadzeniu. Jednak ostateczny, optymalny rezultat jest zwykle widoczny po 2-3 miesiącach, a całkowite wygładzenie i poprawa napięcia skóry następuje na przestrzeni roku.

Laserowe zamykanie naczynek – cena

Przy zakupie serii 3 zabiegów udzielamy 10% rabatu (płatność z góry przy pierwszym zabiegu) 

Przy zakupie serii 6 zabiegów udzielamy 15% rabatu (płatność z góry przy pierwszym zabiegu)

Zabieg
Cena
pojedyncze naczynko lub plamka do 1 cm
150-250 zł
twarz
650 zł
nos
400 zł
czoło
400 zł
policzki
550 zł
broda
300 zł
szyja
550 zł
dekolt
700 zł