Bloomea Paris w Łodzi

TECHNOLOGIA TRIO M.M.L. – innowacyjny zabieg liftingujący
Modeling skóry za pomocą technologii Trio M.M.L. to innowacyjny, bezbolesny zabieg na twarz, szyję i
dekolt, wielokrotnie nagradzany na rynku międzynarodowym za innowacyjność i skuteczność. Daje
efekt porównywalny z resurfacingiem laserowym! Zgodnie z francuską filozofią piękna pobudza
naturalne procesy w skórze. Odmładzający efekt sprawia, że po zabiegu skóra wygląda młodziej,
również bez makijażu.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, eksperckiej, ciągle zgłębianej wiedzy  i najwyższej klasy urządzeń medycznych, pozwalają firmie Laser Glamour zapewnieniu usług kosmetologicznych na najwyższym poziomie dla klientów z Łodzi i okolic. Zapraszamy do gabinetu w Łodzi, przy ul. Podrzecznej 17.

Gabinet Laser Glamour to:

Nasi kosmetolodzy to specjalistki posiadające wyższe wykształcenie zdobyte na uczelni medycznej, dodatkowo doskonale wyszkolone, odbywające regularne kursy i mogące potwierdzić swoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami kosmetycznymi.

Pomimo tak doskonałego przygotowania i kosztownego, najnowszej generacji sprzętu oraz specjalistycznych i certyfikowanych preparatów, Laser Glamour zaskakuje przystępnymi cenami, które można jeszcze bardziej obniżyć biorąc udział w programach lojalnościowych. Bądź nie tylko piękna i zadowolona ze swojego ciała, ale również ciesz się ze swoich oszczędności. Już teraz skontaktuj się z nami i umów termin swojej pierwszej wizyty. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług, popartą setkami zadowolonych klientek, polecających Laser Glamour swoim znajomym i rodzinom.

Jeżeli masz problem z:

 • utratą jędrności skóry,

 • zwiotczeniem skóry,

 • pojawieniem się pierwszych oznak starzenia skóry m.in: zmarszczek,

 • utratą nawilżenia skóry,

 • skórą odwodnioną i przesuszoną,

 • bliznami i przebarwieniami potrądzikowymi,

 • przebarwieniami posłonecznymi,

 • rozstępami po ciąży oraz tymi wynikającymi z nagłego rozrostu skóry,

 • bliznami pooperacyjnymi.

Jak działa i na czym polega innowacyjny lifting?

Jest to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach zawartych w skrócie technologii TRIO M.M.L czyli Makroeksfoliacji, Mikrowibracji i Luminoterapii.

W pierwszym etapie zabiegu przeprowadzana jest makroeksfoliację za pomocą odpowiedniego “tipu” czyli końcówki złuszczającej. W zależności od wskazań i oczekiwanego efektu wykonywane jest bardzo łagodnie złuszczanie dające efekt odświeżenia i oczyszczenia skóry, lub złuszczanie specjalną technikę za pomocą najmocniejszej głowicy zabiegowej, aby uzyskać efekt silnej przebudowy. Delikatniej liftingujemy okolicę oczu, większą intensywność polecamy do zabiegów odmładzających, redukujących blizny oraz w celu zmniejszenia przebarwień a także na rozstępy. Makroeksfoliacja nie wywołuje żadnych nieprzyjemnych doznań.

W kolejnej fazie aplikujemy na skórę Koktajl Bloomea® HA zawierający kwas hialuronowy, kolagen i elastynę. Koktajl rozprowadza się głowicą, wprowadzoną w drgania oscylacyjne o wysokiej częstotliwości. Ten etap zabiegu jest również przyjemny, u niektórych osób wywołuje efekt łaskotania. Mikrodrgania delikatnie stymulują skórę, co sprzyja otwieraniu się kanalików pozwalających dotrzeć z substancjami odżywczymi nawet do poziomu skóry właściwej. Skóra niczym gąbka wchłania składniki aktywne.

Urządzenie emituje wiązkę światła laserowego, co stanowi trzeci etap zabiegu. Procesem niezbędnym do przebudowy skóry na poziomie kolagenu jest luminoterapia (633 nm). Pod wpływem ok 30 minutowego naświetlania skóry, zachodzą procesy mające na celu wsparcie regeneracji i odbudowy łańcuchów kolagenowych. Dochodzi również do namnażania elastyny i fibroblastów, czyli substancji o kluczowym znaczeniu dla prawidłowej budowy skóry.

Etapem zwieńczającym zabieg jest kojącą maska biocelulozowa, tak zwana “druga skóra”, która nawilża i uspokaja skórę.

Przeciwwskazania do zabiegu Bloomea Paris:

 • Choroby nowotworowe skóry,
 • występowanie znamion o niezidentyfikowanym charakterze,
 • trądzik w fazie aktywnej oraz terapia przeciwtrądzikowa oparta na zastosowaniu silnych środków farmakologicznych,
 • obecność naczyniaków jamistych oraz nadżerek,
 • zakażenia skóry wywołane wirusami, bakteriami bądź grzybami.

Jak się przygotować do zabiegu Bloomea Paris?

Przede wszystkim, każdy zabieg wykonujemy będąc zdrowym, ponieważ każda choroba organizmu  to dodatkowy  stan zapalny  w  skórze.  Przed  procedurą  nie powinno się wykonywać mechanicznych i chemicznych peelingów oraz depilacji woskiem.

Bloomea Paris – cena

Zabieg
Cena
twarz
399 zł
dekolt
399 zł
szyja
399 zł
twarz + szyja
499 zł
twarz+szyja+dekolt
599 zł
ciało (jedna okolica)
od 599 zł