Resurfacing – laserowe odmładzanie skóry

Resurfacing to jedna z najskuteczniejszych metod na szybkie i bezbolesne odmłodzenie skóry. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak uzyskać gładką skórę i pozbyć się zmarszczek, warto skorzystać z dobrodziejstwa kosmetologii laserowej oferowanej w salonie Laser Glamour w Łodzi, nieopodal Manufaktury. Efektami zabiegu będziesz zdumiona!

Czy wiesz, że resurfacing jest świetną alternatywą dla botoksu?

Resurfacing twarzy przeprowadzany z wykorzystaniem promienia laserowego może być świetną alternatywą zabiegu z wykorzystaniem toksyny botulinowej (botoksu) czy liftingu. Pozwala on na uzyskanie niezwykle satysfakcjonujących efektów w sposób mało inwazyjny i w pełni bezpieczny.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, eksperckiej, ciągle zgłębianej wiedzy  i najwyższej klasy, zaawansowanych technologicznie narzędzi, pozwalają firmie Laser Glamour zapewnieniu usługi resurfacingu, czyli laserowego odmładzania skóry dla klientów z Łodzi i okolic. Zapraszamy do gabinetu w Łodzi, przy ul. Podrzecznej 17.
Resurfacing laserowe odmładzanie skóry Łódź

Gabinet Laser Glamour to:

Nasi kosmetolodzy to specjalistki posiadające wyższe wykształcenie medyczne, dodatkowo doskonale wyszkolone, odbywające regularne kursy i mogące potwierdzić swoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami kosmetycznymi. Pomimo tak doskonałego przygotowania i kosztownego, najnowszej generacji sprzętu, Laser Glamour zaskakuje przystępnymi cenami, które można jeszcze bardziej obniżyć biorąc udział w programach lojalnościowych. Bądź nie tylko piękna i zadowolona ze swojego ciała, ale również ciesz się ze swoich oszczędności. Już teraz skontaktuj się z nami i umów termin swojej pierwszej wizyty. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług, popartą setkami zadowolonych klientek, polecających Laser Glamour swoim znajomym i rodzinom.

Jeżeli chcesz pozbyć się:

 • zmarszczek na twarzy,
 • zmarszczek wokół oczu,
 • zmarszczek na czole,
 • zmarszczek na szyi,
 • zmarszczek w okolicach dekoltu,
 • przebarwień na twarzy,
 • przebarwień na dłoniach,
 • ziemistego odcienia koloru skóry,
 • zwiotczenia skóry

Na czym polega zabieg resurfacingu

Oferowane przez nas zabiegi głowicą iPixel pozwalają pozbyć się blizn, m.in. pooperacyjnych i potrądzikowych oraz spłycić te wieloletnie i bardzo głębokie. To również doskonałe narzędzie do radzenia sobie ze zmarszczkami, rozstępami i rozszerzonymi porami skórnymi, dające efekt wyraźnego i błyskawicznego odmłodzenia skóry. Podczas laseroterapii laser iPixel tworzy na skórze tzw. piksele – jest to zespół punktowych mikrourazów spowodowanych odparowaniem wody z komórek. W efekcie dochodzi do głębokiego złuszczenia naskórka oraz wypychania i spłycania wszelkich nierówności, takich jak blizny, zmarszczki, bruzdy, rozstępy, co jednocześnie wyrównuje koloryt skóry i nadaje jej blask. Takie naruszenie warstwy naskórka wzmaga procesy regeneracyjne – tworzy się nowy kolagen i elastyna odpowiedziane za jędrność, sprężystość i gładkość skóry.

Platforma Alma Harmony XL Pro

Alma Harmony XL Pro to najnowszej generacji platforma laserowa, służąca do wykonywania profesjonalnych zabiegów redukujących problemy skórne, teraz dostępna także u nas – w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Laser Glamour. Alma Harmony XL Pro jest absolutną nowością od izraelskiej firmy Alma Lasers – światowego lidera w dziedzinie technologii laserowego, świetlnego, radiowego i ultradźwiękowego zwalczania schorzeń i niwelowania niedoskonałości. Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Głowica IPIXEL ER: YAG 2940NM

To niewątpliwie najnowocześniejsza głowica laserowa dostępna obecnie na rynku, która zapewnia dużo wyższą moc od starszych modeli i w przeciwieństwie do nich zaopatrzona jest w kilkadziesiąt mikrowiązek laserowych, które podczas zabiegu tworzą na skórze zespół punktów (pikseli), czyli mikrourazów termalnych, pobudzających produkcję nowego kolagenu oraz wymianę naskórka w wyniku procesu szybkiego gojenia się tkanek.

Głowica iPixel służy m.in. do:

 • laserowego usuwania blizna (w tym także tych potrądzikowych), rozstępów oraz zmarszczek,
 • laserowego obkurczania rozszerzonych porów,
 • laserowego odmładzania skóry – resurfacingu.

Unikalne i innowacyjne cechy głowicy przekładają się w praktyce na:

 • doskonałą skuteczność leczenia,
 • spektakularne i błyskawicznie zauważalne efekty pozabiegowe,
 • minimalizację ryzyka powikłań,
 • bezpieczeństwo użytkowania,
 • szybsze i łatwiejsze gojenie się leczonej laserem powierzchni skóry,
 • poprawę ogólnej kondycji skóry,
 • możliwość stosowania na nieograniczonych partiach ciała.

Zalety resurfacingu

Doskonała skuteczność

Pacjenci dziękują za skuteczność zabiegów dających trwałe wyniki

Szybkie efekty

Pacjenci zwracają uwagę na spektakularne i błyskawicznie zauważalne efekty pozabiegowe

Bezpieczeństwo

Zabiegi cechuje minimalne ryzyko powikłań i bezpieczeństwo stosowania terapii

Poprawa kondycji skóry

Zauważamy poprawę ogólnej kondycji skóry, oraz możliwość stosowania terapii na różnych na partiach ciała

Efekty zabiegu resurfacingu (odmładzania skóry)

Rozważając zabieg resurfacingu, większość osób zastanawia się, zastanawia się, na jakie efekty można liczyć, czy rzeczywiście rezultat kosztownego, bądź co bądź zabiegu, będzie w pełni satysfakcjonujący. 

Wskazaniem do resurfacingu twarzy są przebarwienia, widoczne zmarszczki, utrata jędrności skóry. Resurfacing jest także świetnym sposobem na to, aby odnowić ziemistą, postarzałą cerę, z rozszerzonymi porami, bruzdami. Zabieg niweluje także blizny po trądziku.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta. Będzie się goić przez kilka dni, lecz pełne rezultaty zobaczymy dopiero po ok. 6-8 tygodniach. Cera uzyska jednolity koloryt, będzie widocznie bardziej napięta i jędrna. Przeważnie przeprowadza się 3-5 zabiegów w odstępach 6-8 tygodni. Bardzo ważne jest to, aby odpowiednia liczba zabiegów została dopasowana do wieku pacjenta, głębokości zmarszczek, a także samego stopnia zaawansowania procesów starzenia się skóry.

Przeciwskazania do zabiegu resurfacingu

Przeciwskazaniem do zabiegu są między innymi: ciąża, okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, leki światłouczulające, padaczka, zakażenia wirusowe, grzybicze i bakteryjne. Jeśli masz wątpliwości, czy możesz być poddana zabiegowi resurfacingu, zadzwoń do nas w celu uzyskania bezpłatnej konsultacji.

Zabieg resurfacingu nie jest wskazany, w przypadku jednego z poniżej wymienionych czynników:

 • ciąża,
 • choroby nowotworowe,
 • ciężkie i niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca),
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 • przyjmowanie w przeciągu ostatnich 6 miesięcy retinoidów, leków przeciwdepresyjnych lub immunosupresyjnych,
 • świeża opalenizna (laseroterapia bezpieczna jest dopiero po miesiącu od ostatniej ekspozycji na promieniowanie UV),
 • aktywne infekcje skóry poddawanej leczeniu, np. opryszczka.

Resurfacing (odmładzanie skóry) – cena