Fotoodmładzanie laserowe

Skóra narażona na ciągłe działanie promieni UV starzeje się dużo szybciej niż inne komórki naszego ciała. Jest to szczególnie widoczne na odsłoniętych partiach skóry, czyli na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach, gdzie staje się ona przesuszona, pomarszczona, mało elastyczna, pokryta bruzdami i ciemnymi plamami. Są to niedoskonałości, z którymi nie czujemy się zbyt atrakcyjnie, szczególnie, kiedy nasza skóra starzeje się przedwcześnie. 

Fotoodmładzanie laserowe potrafi cofnąć czas – rozjaśniania skórę, wyrównuje jej koloryt, nadaje blask i zdrowy wygląd. Zabieg przeprowadzą dyplomowani kosmetolodzy przy wykorzystaniu najwyższej klasy sprzętu w salonie Laser Glamour w Łodzi, nieopodal Manufaktury.

Czy wiesz, że efekty fotostarzenia skóry pojawiają się już po 30-35 roku życia?

Na niekorzystny efekt działania promieni słonecznych narażony jest niemal każdy. W Laser Glamour wiemy, jak zniwelować oznaki posłonecznych uszkodzeń i przywrócić skórze młodych wygląd.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, eksperckiej, ciągle zgłębianej wiedzy  i najwyższej klasy, zaawansowanych technologicznie narzędzi, pozwalają firmie Laser Glamour zapewnieniu usługi laserowego fotoodmładzania skóry dla klientów z Łodzi i okolic. Zapraszamy do gabinetu w Łodzi, przy ul. Podrzecznej 17.
Fotoodmładzanie laserowe Łódź

Gabinet Laser Glamour to:

Nasi kosmetolodzy to specjalistki posiadające wyższe wykształcenie medyczne, dodatkowo doskonale wyszkolone, odbywające regularne kursy i mogące potwierdzić swoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami kosmetycznymi. Pomimo tak doskonałego przygotowania i kosztownego, najnowszej generacji sprzętu, Laser Glamour zaskakuje przystępnymi cenami, które można jeszcze bardziej obniżyć biorąc udział w programach lojalnościowych. Bądź nie tylko piękna i zadowolona ze swojego ciała, ale również ciesz się ze swoich oszczędności. Już teraz skontaktuj się z nami i umów termin swojej pierwszej wizyty. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług, popartą setkami zadowolonych klientek, polecających Laser Glamour swoim znajomym i rodzinom.

Jak przebiega terapia laserowego fotoodmładzania

W trakcie zabiegu fotoodmładzania poszczególne partie ciała naświetlane są wiązką laserową. Światło lasera naświetla głębsze warstwy skóry, nie naruszając przy tym naskórka. Rozbija ono cząsteczki melaniny, powodując zanik ciemnych plam, piegów i przebarwień na skórze, wnika do hemoglobiny, powodując absorpcję rozszerzonych i widocznych pod warstwą skóry, nieestetycznych naczynek i likwidując tym samym pajączki, rumienie i trądzik różowaty. W efekcie skóra staje się jednolita kolorystyczne, rozjaśniona i rozświetlona. Kuracja fotoodmładzania skóry to zazwyczaj od 4 do 6 zabiegów co 3-6 tygodni, ale jak przy każdej innej laseroterapii plan leczenia ustalany jest indywidualnie z każdym pacjentem

Platforma Alma Harmony XL Pro

Alma Harmony XL Pro to najnowszej generacji platforma laserowa, służąca do wykonywania profesjonalnych zabiegów redukujących problemy skórne, teraz dostępna także u nas – w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Laser Glamour. Alma Harmony XL Pro jest absolutną nowością od izraelskiej firmy Alma Lasers – światowego lidera w dziedzinie technologii laserowego, świetlnego, radiowego i ultradźwiękowego zwalczania schorzeń i niwelowania niedoskonałości. Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Głowica Dye-VL

Najnowsza głowica Dye-VL jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Uznana została jako najbardziej zaawansowana technologia, dająca rezultaty laserów barwnikowych. 

Głowica Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala specjalistom medycyny estetycznej na efektywne leczenie zaburzeń pigmentacyjnych oraz zmian naczyniowych. Dzięki emisji światła z przedziału 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, co pozwala na uzyskanie mocniejszych efektów terapii w krótszym czasie. Dodatkowo komfort podczas zabiegu jest zwiększony dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej, połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową.

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem głowicy Dye-VL została udowodniona klinicznie. Zabiegi są całkowicie bezpieczne dla pacjentów, efektywne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Głowica Dye-VL służy m.in. do:

 • zamykania naczynek,
 • redukcji rumienia (a także trądziku różowatego),
 • usuwania przebarwień,
 • fotoodmładzania skóry.

To najbardziej zaawansowana i nowatorska technologia laserowa – pierwsza na rynku, która do terapii laserowej wykorzystuje wąskie pasmo pulsacyjnego światła. Dzięki zastosowaniu udoskonalonych i innowacyjnych parametrów technicznych, laser Alma Harmony XL Pro wyposażony w głowicę Dye-VL zapewnia:

 • bezpieczeństwo stosowania,
  minimalizację ryzyka wystąpienia skutków ubocznych laseroterapii,
 • skuteczność terapii,
  rezultaty widoczne w bardzo krótkim czasie od zabiegu,
 • bezbolesność terapii,
  komfort dzięki zintegrowanej z głowicą końcówki chłodzącej,
 • zredukowanie okresu rekonwalescencji pozabiegowej do zera.

Zalety fotoodmładzania laserowego

Podwyższona skuteczność

Podwyższona skuteczność działania dzięki zastosowaniu wąskiego spektrum światła

Szybkie efekty

Pacjenci zwracają uwagę na spektakularne i błyskawicznie zauważalne efekty pozabiegowe

Bezpieczeństwo

skrócony czas ekspozycji na światło lasera

Bez rekonwalescencji

Brak konieczności podejmowania działań rekonwalescencyjnych

Efekty fotoodmładzania laserowego

Laserowe fotoodmładzanie pozwala osiągnąć naprawdę spektakularne rezultaty. Za jednym zamachem można usunąć przebarwienia, zamknąć rozszerzone naczynka, zlikwidować pajączki, a także zmniejszyć widoczność porów. Poprawie ulega koloryt skóry – staje się ona bardziej promienna i rozjaśniona, spłyceniu ulegają także drobne zmarszczki.

Bezpośrednio  po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona i może pojawić się na niej minimalny obrzęk oraz punktowe strupki. Już po kilku dniach zaczyna się łuszczyć i z każdym dniem zaczyna poprawiać się jej kondycja i wygląd. Choć zadowalające efekty pojawiają się  już po pierwszym zabiegu, optymalne rezultaty są efektem 3–5 sesji terapeutycznych.

Oczekiwane rezultaty terapii laserowego fotoodmładzania są trwałe, kolejna narażanie skóry na działanie promieni UV będzie skutkowało dalszymi uszkodzeniami, prowadzącymi do powstawania nowych przebarwień, pajączków itp. Aby utrzymać efekty zabiegu na lata, warto pamiętać unikaniu nadmiernej ekspozycji na słońce.

Zalecenia po zabiegu fotoodmładzania

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona i może pojawić się na niej minimalny obrzęk oraz punktowe strupki. Taki stan rzeczy nie powinien jednak utrzymywać się dłużej niż przez 48 godzin. Naturalnym zjawiskiem jest również ściemnienie zmiany skórnej w pierwszej fazie po laseroterapii. Po kilku dniach zacznie ona jednak blednąć, a po ok. 3 tygodniach zniknie albo stanie się mniej widoczna.

Przez kilka godzin po zabiegu skóra jest bardzo wrażliwa, dlatego należy zadbać o jej odpowiednią pielęgnację:

 • myć skórę żelem bezmydłowym lub tonikiem bezalkoholowym, ewentualnie czystą wodą,
 • 2-3 razy dziennie stosować kosmetyki łagodzące i nawilżające,
 • delikatnie osuszać skórę, nie trzeć jej ręcznikiem, nie drażnić, nie zdrapywać mikrostrupków,
 • nie opalać się min. 4 tygodnie po zabiegu,
 • stosować kremy z filtrem UVA i UVB o wysokich wskaźnikach ochrony (SPF 50) przez min. 4 tygodnie po zabiegu.

Przeciwskazania do fotoodmładzania laserowego

Zabieg laserowego usuwania rumienia nie jest wskazany w przypadku jednego z poniżej wymienionych czynników:

 • padaczka,
 • ciąża,
 • fotodermatozy,
 • świeża opalenizna (laseroterapia bezpieczna jest dopiero po miesiącu od ostatniej ekspozycji na promieniowanie UV),
 • inny zabieg laserowy (np. depilacja, fotoodmładzanie) wykonany na tej samej partii skóry w ciągu ostatnich 4 tygodni,
 • przyjmowanie leków i ziół (nagietek, dziurawiec) uwrażliwiających skórę na działanie światła (należy je odstawić na 2-3 tygodnie przed zabiegiem),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • skłonność do powstawania bliznowców (keloidów).

Fotoodmładzanie laserowe – cena

Przy zakupie serii 3 zabiegów udzielamy 10% rabatu (płatność z góry przy pierwszym zabiegu)

Przy zakupie serii 6 zabiegów udzielamy 15% rabatu (płatność z góry przy pierwszym zabiegu)

Zabieg
Cena
twarz
650 zł
szyja
550 zł
dekolt
700 zł
twarz + szyja
1000 zł
twarz + szyja + dekolt
1400 zł
okolica oczu
450 zł
okolica ust
450 zł
dłonie
650 zł