Laserowe usuwanie blizn i rozstępów

Czy wiesz, że aż 50-80% ludzi posiada rozstępy?

Naturalnie powstające rozstępy są spowodowane szybkim wzrostem, przyrostem na wadze oraz wahaniami hormonalnymi. Specjaliści z Laser Glamour wiedzą, jak je usunąć.

źródło informacji

Połączenie wieloletniego doświadczenia, eksperckiej, ciągle zgłębianej wiedzy  i najwyższej klasy, zaawansowanych technologicznie narzędzi, pozwalają firmie Laser Glamour zapewnieniu usługi skutecznego usuwania blizn i rozstępów dla klientów z Łodzi i okolic. Zapraszamy do gabinetu w Łodzi, przy ul. Podrzecznej 17 – nieopodal Manufaktury.
Laserowe usuwanie blizn i rozstępów Łódź

Połączenie wieloletniego doświadczenia, eksperckiej, ciągle zgłębianej wiedzy  i najwyższej klasy, zaawansowanych technologicznie narzędzi, pozwalają firmie Laser Glamour zapewnieniu usługi skutecznej i trwałej redukcji owłosienia, niezależnie od odcienia skóry i rodzaju włosów.

Gabinet Laser Glamour to:

Nasi kosmetolodzy to specjalistki posiadające wyższe wykształcenie medyczne, dodatkowo doskonale wyszkolone, odbywające regularne kursy i mogące potwierdzić swoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami kosmetycznymi. Pomimo tak doskonałego przygotowania i kosztownego, najnowszej generacji sprzętu, Laser Glamour zaskakuje przystępnymi cenami, które można jeszcze bardziej obniżyć biorąc udział w programach lojalnościowych. Bądź nie tylko piękna i zadowolona ze swojego ciała, ale również ciesz się ze swoich oszczędności. Już teraz skontaktuj się z nami i umów termin swojej pierwszej wizyty. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług, popartą setkami zadowolonych klientek, polecających Laser Glamour swoim znajomym i rodzinom.

Jeżeli chcesz pozbyć się:

 • blizn po trądziku, 
 • blizn po ospie
 • blizn po cesarskim cięciu,
 • blizn po zabiegach chirurgicznych,
 • blizn powstałych po urazie,
 • blizn po oparzeniach
 • rozstępów na piersiach po ciąży i karmieniu piersią, 
 • rozstępów na brzuchu po ciąży,
 • rozstępów na pośladkach po przybraniu na wadze,
 • rozstępów na udach po przybraniu na wadze, 
 • rozstępy spowodowane szybkim wzrostem

Na czym polega laserowe usuwanie blizn i rozstępów

Wykonywane przez Laser Glamour zabiegi głowicą iPixel pozwalają pozbyć się blizn, m.in. pooperacyjnych i potrądzikowych oraz spłycić te wieloletnie i bardzo głębokie. To również doskonałe narzędzie do radzenia sobie z rozstępami, dające efekt wyraźnego i błyskawicznego wygładzenia i wyrównania powierzchni skóry. Podczas laseroterapii laser iPixel tworzy na skórze tzw. piksele – jest to zespół punktowych mikrourazów spowodowanych odparowaniem wody z komórek. W efekcie dochodzi do głębokiego złuszczenia naskórka oraz wypychania i spłycania wszelkich nierówności, takich jak blizny i rozstępy, co jednocześnie wyrównuje koloryt skóry i nadaje jej blask. Takie naruszenie warstwy naskórka wzmaga procesy regeneracyjne – tworzy się nowy kolagen i elastyna odpowiedziane za jędrność, sprężystość i gładkość skóry.

Platforma Alma Harmony XL Pro

Alma Harmony XL Pro to najnowszej generacji platforma laserowa, służąca do wykonywania profesjonalnych zabiegów redukujących problemy skórne, teraz dostępna także u nas – w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Laser Glamour. Alma Harmony XL Pro jest absolutną nowością od izraelskiej firmy Alma Lasers – światowego lidera w dziedzinie technologii laserowego, świetlnego, radiowego i ultradźwiękowego zwalczania schorzeń i niwelowania niedoskonałości. Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Głowica IPIXEL ER: YAG 2940NM

To niewątpliwie najnowocześniejsza głowica laserowa dostępna obecnie na rynku, która zapewnia dużo wyższą moc od starszych modeli i w przeciwieństwie do nich zaopatrzona jest w kilkadziesiąt mikrowiązek laserowych, które podczas zabiegu tworzą na skórze zespół punktów (pikseli), czyli mikrourazów termalnych, pobudzających produkcję nowego kolagenu oraz wymianę naskórka w wyniku procesu szybkiego gojenia się tkanek.

Głowica iPixel służy m.in. do:

 • laserowego usuwania blizna (w tym także tych potrądzikowych), rozstępów oraz zmarszczek,
 • laserowego obkurczania rozszerzonych porów,
 • laserowego odmładzania skóry – resurfacingu.

Unikalne i innowacyjne cechy głowicy przekłada ją się w praktyce na:

 • doskonałą skuteczność leczenia,
 • spektakularne i błyskawicznie zauważalne efekty pozabiegowe,
 • minimalizację ryzyka powikłań,
 • bezpieczeństwo użytkowania,
 • szybsze i łatwiejsze gojenie się leczonej laserem powierzchni skóry,
 • poprawę ogólnej kondycji skóry,
 • możliwość stosowania na nieograniczonych partiach ciała.

Zalety usuwania blizn i rozstępów głowicą iPixel

Doskonała skuteczność

Pacjenci dziękują za skuteczność zabiegów dających trwałe wyniki

Szybkie efekty

Pacjenci zwracają uwagę na spektakularne i błyskawicznie zauważalne efekty pozabiegowe

Bezpieczeństwo

Zabiegi cechuje minimalne ryzyko powikłań i bezpieczeństwo stosowania terapii

Poprawa kondycji skóry

Zauważamy poprawę ogólnej kondycji skóry, oraz możliwość stosowania terapii na różnych na partiach ciała

Jak powstają blizny i jakie są ich przyczyny

Blizny powstają wskutek zniszczenia tkanki łącznej, przybierającą w konsekwencji postać tkanki łącznej włóknistej. Niekiedy przekształca się ona w keloid (bliznowiec), czyli bliznę przerostową, charakteryzująca się większym przyrostem tkanki łącznej.

Blizny mogą być bardzo uciążliwe, zwłaszcza gdy są położone tak, że ich ukrycie jest kłopotliwe lub gdy ich obecność jest mocno zakorzeniona w świadomości pacjenta. Niekiedy, prócz problemu natury estetycznej, blizny powodują dyskomfort fizyczny – na przykład wtedy, gdy położone są w okolicach stawów.

Nieestetycznie wyglądające blizny spowodowane urazami, poparzeniami, czy nawet trądzikiem nie muszą już szpecić.

Dla pacjentów, którzy nabyli blizny, podpowiadamy, jak pozbyć się blizn. Dzięki zabiegom z użyciem lasera frakcyjnego, mamy możliwość usunąć blizny potrądzikowe, blizny po ospie czy blizny powstałe po cesarskim cięciu.

Choć mechanizm powstawania blizny na poziomie tkankowym zawsze jest taki sam, to przyczyn ich nabycia jest wiele. Do najczęściej pojawiających się u naszych pacjentów blizn zaliczamy:

 • blizny po trądziku, tzw. blizny potrądzikowe
 • blizny po ospie
  blizny po cesarskim cięciu,
 • blizny po zabiegach chirurgicznych,
 • blizny powstałe po urazie,
 • blizny po oparzeniach

Głównymi przyczynami powstawania rozstępów są:

 • znaczne przybranie na wadze w stosunkowo krótkim czasie, w skutek czego często tworzą się rozstępy na udach, rozstępy na brzuchu, rozstępy na pośladkach czy nawet rozstępy na ramionach;
 • ciąża, podczas której rozstępy powstały na brzuchu;
 • ciąża i karmienie piersią, w wyniku których w krótkim czasie znacznie powiększają się piersi, a skóra ulega nagłemu rozciągnięciu; ciąża może być przyczyną powstania rozstępów na piersiach, rozstępów na brzuchu, rozstępów na udach.

Czynniki te zazwyczaj odpowiadają za rozerwanie sieci włókien kolagenowych. Włókna kolagenowe ulegają uszkodzeniu w wyniku niemalże raptownego poddania ich procesowi rozciągnięcia skóry. Problem nabywania rozstępów na ciele dotyczy w większości kobiet, jednak w przypadku nagłego przybrania na wadze, przypadłości tej doświadczają również mężczyźni.

Jak powstają rozstępy i jakie są ich przyczyny

Charakterystyczne wrzecionowate pasma, pojawiające się najczęściej w okolicach brzucha, ud, piersi czy pośladków – to problem znany wielu kobietom, zwłaszcza tym, które przeszły przez ciążę, lub w krótkim czasie zyskały dodatkowe kilogramy.

Rozstępy, zwłaszcza te wyraźnie widoczne czyli rozstępy na udach czy rozstępy na brzuchu potrafią skutecznie ograniczyć aktywność fizyczną. Cierpiące na tę przypadłość kobiety rezygnują z opalania się, korzystania z publicznych pływalni, czy nawet przebywania na plaży. Niekiedy, rozstępy mogą powodować tak duży dyskomfort psychiczny, że ich właściciel ma niechęć do aktywności seksualnej.

Rozstępy na piersiach u kobiet są dodatkowym aspektem unikania kontaktów intymnych. W takich wypadkach, podpowiadamy, jak usunąć rozstępy, jak się pozbyć rozstępów na maksymalnie długi czas.

Idealnym, a niekiedy wręcz jedynym słusznym rozwiązaniem jest laser na rozstępy i dostępne zabiegi na rozstępy.

Usuwanie blizn i rozstępów – cena