Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna Łódź

Mezoterapia mikroigłowa jest jednym ze skutecznych sposobów naturalnej stymulacji skóry. Podczas zabiegu skóra stymulowana jest do samodzielnej regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg taki jest skuteczną alternatywą do bardziej inwazyjnych metod odmładzania skóry. Po zabiegu mezoterapii mikroigłowej twarzy cera szybko odzyskuje zdrowy, promienny i młody wygląd.

Czy wiesz, że po raz pierwszy zabieg mezoterapii został przeprowadzony ponad 60 lat temu?

Pierwszy zabieg mezoterapii igłowej przeprowadził w 1952 roku francuski lekarz Michael Pistor u pacjenta z niedosłyszeniem. Co prawda ten pierwszy zabieg nie zakończył się oczekiwanym skutkiem, ale utorował drogę w medycynie estetycznej. Zapraszamy do Laser Glamour. Obiecujemy, że nie będziemy leczyły słuchu.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, eksperckiej, ciągle zgłębianej wiedzy  i najwyższej klasy, zaawansowanych technologicznie narzędzi, pozwalają firmie Laser Glamour zapewnieniu usługi mezoterapii mikroigłowej dla klientów z Łodzi i okolic. Zapraszamy do gabinetu w Łodzi, przy ul. Podrzecznej 17.

Mezoterapia mikroigłowa Łódź

Gabinet Laser Glamour to:

Nasi kosmetolodzy to specjalistki posiadające wyższe wykształcenie medyczne, dodatkowo doskonale wyszkolone, odbywające regularne kursy i mogące potwierdzić swoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami kosmetycznymi. Pomimo tak doskonałego przygotowania i kosztownego, najnowszej generacji sprzętu, Laser Glamour zaskakuje przystępnymi cenami, które można jeszcze bardziej obniżyć biorąc udział w programach lojalnościowych. Bądź nie tylko piękna i zadowolona ze swojego ciała, ale również ciesz się ze swoich oszczędności. Już teraz skontaktuj się z nami i umów termin swojej pierwszej wizyty. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług, popartą setkami zadowolonych klientek, polecających Laser Glamour swoim znajomym i rodzinom.

Jeżeli zaobserwowałaś u siebie:

 • zmniejszenie elastyczności skóry
 • suchość skóry
 • zmarszczki
 • przebarwienia
 • nierównomierny koloryt skóry
 • rozszerzone pory
 • rozstępy
 • blizny, oraz blizny potrądzikowe

Na czym polega mezoterapia mikroigłowa

Zabieg polega na automatycznym nakłuwaniu skóry sterylną, jednorazową końcówką, zawierającą od 12 do 42 mikroigieł. Nakłucia są wykonywane w sposób pulsujący z bardzo dużą prędkością, dzięki czemu w ciągu jednej minuty mamy możliwość wykonania do 18000 mikrokanałów w skórze poddawanej zabiegowi.

Małe rozmiary systemu oraz regulacja głębokości wkłucia umożliwiają przeprowadzenie zabiegu u pacjentów z wiotką, cienką skórą oraz opracowywanie delikatnych rejonów twarzy takich jak nos, usta, okolica oczu, szyja, dekolt. Podczas zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia dużych naczyń krwionośnych.

Mezoterapia mikroigłowa dr Pen

Mezoterapię mikroigłową w naszym gabinecie wykonujemy za pomocą innowacyjnego urządzenia DERMAPEN, które zostało uznane za jedno z najskuteczniejszych na światowym rynku.

Do wyboru mamy kilka wariantów substancji czynnej

 •  

Procedura zabiegu mezoterapii mikroigłowej

Zabieg rozpoczyna się od przeprowadzenia wywiadu medycznego w celu wykluczenia przeciwwskazań oraz ustalenia celu zabiegu. Następnie kosmetolog dobiera odpowiedni preparat. Podczas zabiegu odczuwalny jest niezbyt intensywny dyskomfort. W celu zwiększenia komfortu pacjenta, przed zabiegiem nakładamy specjalny krem znieczulający skórę.

Bezpośrednio po zabiegu mikronakłuwania odczuwane są lekki świąd i krótkotrwałe pieczenie. W przeciągu najbliższych kilku dni na obszarze poddawanym zabiegowi widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk z towarzyszącą tkliwością skóry. Po kilku dniach może również pojawić się złuszczanie naskórka. Krwiaki nie są zbyt częstą reakcją pozabiegową, aczkolwiek istnieje ryzyko pojawienia się ich, jak po każdym nakłuciu skóry. Unikanie opalania i codzienna fotoochrona filtrami SPF50 przeciwko promieniowaniu UV jest niezbędna dla ochrony skóry między zabiegami.

Uzyskanie optymalnych efektów terapii wymaga przeprowadzenia serii zabiegów. Seria zabiegów wynosi 3-5, w odstępach 7-28 dni. Czasami jest potrzeba wykonania większej serii zabiegów w zależności od problemu.

Przeciwskazania do zabiegu mezoterapii mikroigłowej

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej są:

 • ciąża, okres karmienia piersią,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • choroba nowotworowa,
 • padaczka
 • cukrzyca,
 • zmiany zapalne na skórze,
 • opryszczka w aktywnej fazie,
 • stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi.

Mezoterapia mikroigłowa – cena

Zabieg
Cena
twarz
399 zł
szyja
399 zł
dekolt
449 zł
twarz + szyja
599 zł
twarz + szyja + dekolt
899 zł
pojedyncza okolica
399 zł
twarz + PRX-T33
499 zł
szyja + PRX-T33
499 zł
dekolt + PRX-T33
549 zł
twarz + szyja + PRX-T33
699 zł
twarz + szyja + dekolt + PRX-T33
999 zł
pakiet 3 zabiegów: twarz + PRX-T33
1300 zł