Gabinet kosmetyczny Laser Glamour w Łodzi

Wraz z rozwojem cywilizacji, podniesieniem standardów i poziomu życia, u wielu ludzi pojawia się potrzeba poprawy swojego wyglądu i fizycznej atrakcyjności. Narastające intensywne tempo życia, towarzyszący stres i niezdrowa dieta to istotne czynniki mające negatywny wpływ na stan skóry i jej przydatków. Coraz więcej osób boryka się z różnymi problemami skóry, które nie stanowią jedynie defektu kosmetycznego lecz mogą być objawem poważnych schorzeń medycznych. Na przeciw oczekiwaniom pacjentów wychodzą liczne gabinety kosmetyczne oraz gabinety medycyny estetycznej wykorzystujące dostępne światowe technologie.

Gabinet kosmetyczny Laser Glamour - depilacja laserowa Łódź

Oferowane przez nie zabiegi mogą skutecznie rozwiązać problem niechcianego owłosienia, trądziku, przebarwień, zmarszczek czy cellulitu. Gabinet Kosmetyczny Laser Glamour wykonuje zabiegi z pogranicza kosmetologi i medycyny estetycznej. Wysoki standard usług, wykwalifikowany personel medyczny oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta stawiają Laser Glamour na czele w rankingu najlepszych łódzkich gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych. Laser Glamour jest gabinetem kosmetycznym w Łodzi spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

Doświadczony zespół kosmetologów oraz zdobyta wiedza z zakresu dermatologii pozwalają na przeprowadzenie wnikliwych konsultacji, dzięki którym często można określić przyczynę, a dopiero potem zniwelować problem. W Laser Glamour skutecznie przeprowadzane są zabiegi: laserowego usuwania owłosienia, usuwania zmarszczek, usuwania przebarwień, usuwania blizn potrądzikowych. Również uzyskiwane są rewelacyjne efekty w leczeniu trądziku. Gabinet ten dysponuje najnowocześniejszym sprzętem wiodącym prym w zabiegach na cellulit. Tylko w tym łódzkim gabinecie kosmetycznym mają Państwo okazję poczuć się naprawdę wyjątkowo. W Laser Glamour najważniejsza jest uczciwość wobec pacjenta i jego dobro. Największą satysfakcję sprawia odniesiony sukces w każdej podjętej terapii.

Gabinet Laser Glamour to:

Nasi kosmetolodzy to specjalistki posiadające wyższe wykształcenie medyczne, dodatkowo doskonale wyszkolone, odbywające regularne kursy i mogące potwierdzić swoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami kosmetycznymi. Pomimo tak doskonałego przygotowania i kosztownego, najnowszej generacji sprzętu, Laser Glamour zaskakuje przystępnymi cenami, które można jeszcze bardziej obniżyć biorąc udział w programach lojalnościowych. Bądź nie tylko piękna i zadowolona ze swojego ciała, ale również ciesz się ze swoich oszczędności. Już teraz skontaktuj się z nami i umów termin swojej pierwszej wizyty. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług, popartą setkami zadowolonych klientek, polecających Laser Glamour swoim znajomym i rodzinom.

Nasz zespół

Laser Glamour to przede wszystkim ludzie – wykształceni, doświadczeni kosmetolodzy, dla których praca jest pasją i źródłem radości. Poznajmy się.

Ilona Grzelczyk, magister kosmetologii, Laser Glamour Łódź

Ilona Grzelczyk, magister kosmetologii

Julita Piechota Kosmetolog

Julita Piechota, magister kosmetologii

Klaudia Rzepnikowska Kosmetolog

Klaudia Rzepnikowska, magister kosmetologii

Gabinet kosmetyczny dla Panów

Laser Glamour należy do łódzkich gabinetów oferujących szeroką gamę zabiegów również dla mężczyzn. Zdrowa cera i zadbane ciało stanowi wizytówkę każdego pana, dlatego też coraz częściej mężczyźni decydują się na wizytę w gabinetach kosmetycznych. Okazuje się, że męska skóra również boryka się z rozmaitymi problemami, które do niedawna były przypisywane tylko kobietom. Dodatkowe owłosienie, zmarszczki, przebarwienia, nadmierne rogowacenie, trądzik to tylko nieliczne defekty dotykające także panów. W gabinecie kosmetycznym Laser Glamour pomagamy w leczeniu większości z nich. Mamy do dyspozycji urządzenia i preparaty działające na następujące przypadłości skóry:

Zmarszczki

Co prawda męską skórę proces starzenia dotyka później, jednakże jest on bardziej gwałtowny. U panów pierwsze oznaki upływającego czasu zaczynają być widoczne w granicach 30 roku życia, natomiast załamanie kondycji skóry następuje po 40 r.ż. Bruzdy są zwykle głębsze i bardziej widoczne niż u kobiet. W takiej sytuacji tylko profesjonalna kuracja w gabinecie kosmetycznym jest w stanie poprawić wygląd cery. W salonie Laser Glamour proponujemy panom kurację falami radiowymi lub zabiegi mezoterapii igłowej które nie tylko zadziałają profilaktycznie, ale również w znacznym stopniu wygładzą istniejące już zmiany. Dzięki odnowie kolagenu, który stanowi naturalne rusztowanie skóry, efekty terapii są długotrwałe i bardzo naturalne.

Nadmierne rogowacenie

Panowie także borykają się z szorstkością skóry. Jest ona zwykle bardziej natężona niż u kobiet. Brak odpowiedniej domowej pielęgnacji potęguje ten problem. Wszystkich panów którzy nie są skłonni do stosowania w domowym zaciszu peelingów i maseczek zapraszamy do naszego gabinetu na peelingi chemiczne lub mikrodermabrazję. Obydwie te metody polegają na spłycaniu warstwy rogowej naskórka, dzięki czemu wygładzają skórę, a odpowiednia seria zabiegów pozwala na zniwelowanie blizn i przebarwień.

Trądzik

Trądzik należy do schorzeń dotykających najczęściej młodych mężczyzn. W porównaniu z kobietami u panów występuje rzadziej, ale ma wtedy bardziej intensywny przebieg. Często też zostawia po sobie nieestetyczne ślady w postaci blizn i przebarwień. W przypadku trądziku występującego u dorastających panów niezbędne staje się wdrożenie terapii dermatologicznej, kosmetycznej oraz właściwej pielęgnacji domowej. Z zabiegów wykonywanych w łódzkich gabinetach kosmetologicznych polecamy fale radiowe, mezoterapię igłową oraz terapię kwasami. Każda z tych metod (w zależności od rodzaju i zaawansowania zmian) daje znakomite efekty. Podjęcie zabiegów we wczesnym stadium trądziku umożliwia uniknięcia terapii lekami.

Uciążliwe owłosienie

Uciążliwe owłosienie – jest chyba najczęstszym powodem, dla którego panowie odwiedzają łódzkie gabinety kosmetyczne. Włosy rosnące na plecach, brzuchu, ramionach spędzają sen z powiek niejednemu mężczyźnie. Tendencja do depilowania tych partii ciała nasiliła się zwłaszcza w ostatnich latach. Panowie podążając za obowiązującymi trendami szukają skutecznych metod depilacji. W naszym gabinecie kosmetycznym wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, proponując najlepszą z metod depilacji – depilację laserową na systemie Light Sheer Duet. Odpowiednia seria zabiegów depilacji laserowej pozwoli pozbyć się problemu niechcianego owłosienia na długie lata.
Męska skóra mimo, iż z pozoru mniej wrażliwa, także wymaga więc fachowej opieki i pielęgnacji. Często bywa bardziej problematyczną i wymagającą niż cera nie jednej z kobiet. Dlatego też, aby zagwarantować każdemu mężczyźnie profesjonalne doradztwo i pomoc, zapraszamy do gabinetu Laser Glamour. Poradzimy sobie z każdym defektem skórnym nie wymagającym interwencji chirurgicznej.