Laserowe usuwanie rumienia

Rumień, czyli charakterystyczne zaczerwienienie twarzy lub dekoltu przez lata uważane było za niemożliwe do usunięcia. Trudno jest również ukryć rumień za pomocą makijażu. Sytuacja uległa zmienia wraz z pojawieniem się zaawansowanych technologii laserowych.

Laserowe usuwanie rumienia to jedna z najskuteczniejszych metod na szybkie pozbycie się kłopotliwego zaczerwienienia twarzy lub dekoltu. Zabieg przeprowadzą dyplomowani kosmetolodzy przy wykorzystaniu najwyższej klasy sprzętu w salonie Laser Glamour w Łodzi, nieopodal Manufaktury. 

Laserowa redukcja rumienia Łódź

Czy wiesz, że przyczyną rumienia nie zawsze są stany chorobowe?

Do najczęstszych przyczyn pojawienia się rumienia na twarzy zaliczamy między innymi skłonności genetyczne, zaburzenia hormonalne, niewłaściwy styl życia, nieprawidłowe odżywianie, nadmierne spożywanie alkoholu czy stres. Niektóre przyczyny wymagają zastosowania środków farmakologicznych, ale większość skutecznie może być zwalczona zastosowanie lasera.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, eksperckiej, ciągle zgłębianej wiedzy  i najwyższej klasy, zaawansowanych technologicznie narzędzi, pozwalają firmie Laser Glamour zapewnieniu usługi laserowego usuwania rumienia dla klientów z Łodzi i okolic. Zapraszamy do gabinetu w Łodzi, przy ul. Podrzecznej 17.

Gabinet Laser Glamour to:

Nasi kosmetolodzy to specjalistki posiadające wyższe wykształcenie medyczne, dodatkowo doskonale wyszkolone, odbywające regularne kursy i mogące potwierdzić swoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami kosmetycznymi. Pomimo tak doskonałego przygotowania i kosztownego, najnowszej generacji sprzętu, Laser Glamour zaskakuje przystępnymi cenami, które można jeszcze bardziej obniżyć biorąc udział w programach lojalnościowych. Bądź nie tylko piękna i zadowolona ze swojego ciała, ale również ciesz się ze swoich oszczędności. Już teraz skontaktuj się z nami i umów termin swojej pierwszej wizyty. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług, popartą setkami zadowolonych klientek, polecających Laser Glamour swoim znajomym i rodzinom.

Jak przebiega laserowe usuwanie rumienia

Najlepszym sposobem zwalczania rumienia na twarzy jest oferowana przez Laser Glamour terapia głowicą Dye-VL. Światło lasera przenika do poszerzonych naczynek wywołujących zmianę rumieniowatą, a następnie je zamyka. Po upływie ok. 3 tygodni naczynka ulegają wchłonięciu i znikają albo przestają być dostrzegalne. Wiązka laserowa działa tylko wewnątrz naczyń krwionośnych, nie uszkadzając przy tym warstwy naskórka – dzięki temu terapia jest tak precyzyjna i skuteczna. Efekty leczenia zauważyć można już po pierwszym zabiegu, ale do całkowitego pozbycia się problemu rumienia potrzeba zazwyczaj 2-4 sesji laserowych wykonywanych w odstępach 3-4 tygodni. Za każdym razem jednak to kosmetolog ustala częstotliwość i ilość sesji, w oparciu o indywidualne predyspozycje pacjenta.

Platforma Alma Harmony XL Pro

Alma Harmony XL Pro to najnowszej generacji platforma laserowa, służąca do wykonywania profesjonalnych zabiegów redukujących problemy skórne, teraz dostępna także u nas – w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Laser Glamour. Alma Harmony XL Pro jest absolutną nowością od izraelskiej firmy Alma Lasers – światowego lidera w dziedzinie technologii laserowego, świetlnego, radiowego i ultradźwiękowego zwalczania schorzeń i niwelowania niedoskonałości. Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Głowica Dye-VL

Najnowsza głowica Dye-VL jest pierwszym wąskopasmowym, pulsacyjnym źródłem światła. Uznana została jako najbardziej zaawansowana technologia, dająca rezultaty laserów barwnikowych. 

Głowica Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w węższym zakresie. Technologia ta pozwala specjalistom medycyny estetycznej na efektywne leczenie zaburzeń pigmentacyjnych oraz zmian naczyniowych. Dzięki emisji światła z przedziału 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, co pozwala na uzyskanie mocniejszych efektów terapii w krótszym czasie. Dodatkowo komfort podczas zabiegu jest zwiększony dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej, połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową.

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem głowicy Dye-VL została udowodniona klinicznie. Zabiegi są całkowicie bezpieczne dla pacjentów, efektywne, praktycznie bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Głowica Dye-VL służy m.in. do:

 • zamykania naczynek,
 • redukcji rumienia (a także trądziku różowatego),
 • usuwania przebarwień,
 • fotoodmładzania skóry.

To najbardziej zaawansowana i nowatorska technologia laserowa – pierwsza na rynku, która do terapii laserowej wykorzystuje wąskie pasmo pulsacyjnego światła. Dzięki zastosowaniu udoskonalonych i innowacyjnych parametrów technicznych, laser Alma Harmony XL Pro wyposażony w głowicę Dye-VL zapewnia:

 • bezpieczeństwo stosowania,
  minimalizację ryzyka wystąpienia skutków ubocznych laseroterapii,
 • skuteczność terapii,
  rezultaty widoczne w bardzo krótkim czasie od zabiegu,
 • bezbolesność terapii,
  komfort dzięki zintegrowanej z głowicą końcówki chłodzącej,
 • zredukowanie okresu rekonwalescencji pozabiegowej do zera.

Zalety laserowego usuwania rumienia

Podwyższona skuteczność

Podwyższona skuteczność działania dzięki zastosowaniu wąskiego spektrum światła

Szybkie efekty

Pacjenci zwracają uwagę na spektakularne i błyskawicznie zauważalne efekty pozabiegowe

Bezpieczeństwo

skrócony czas ekspozycji na światło lasera

Bez rekonwalescencji

Brak konieczności podejmowania działań rekonwalescencyjnych

Efekty laserowego usuwania rumienia

Pierwsze efekty przeprowadzonej terapii laserowej będą widoczne już po pierwszym wykonanym zabiegu. U części pacjentów na tym etapie pojawia się kompletny efekt ujednolicenia kolorytu skóry, podczas gdy u innych niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów w celu osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów. W tym przypadku wszystko zależy od rodzaju, wielkości i rozległości leczonych zmian naczyniowych. Z naszych doświadczeń wynika, że do całkowitego pozbycia się problemu rumienia potrzeba zazwyczaj 2-4 sesji laserowych wykonywanych w odstępach 3-4 tygodni.

Przeciwskazania do zabiegu laserowego usuwania rumienia

Zabieg laserowego usuwania rumienia nie jest wskazany w przypadku jednego z poniżej wymienionych czynników:

 • padaczka,
 • ciąża,
 • fotodermatozy,
 • świeża opalenizna (laseroterapia bezpieczna jest dopiero po miesiącu od ostatniej ekspozycji na promieniowanie UV),
 • inny zabieg laserowy (np. depilacja, fotoodmładzanie) wykonany na tej samej partii skóry w ciągu ostatnich 4 tygodni,
 • przyjmowanie leków i ziół (nagietek, dziurawiec) uwrażliwiających skórę na działanie światła (należy je odstawić na 2-3 tygodnie przed zabiegiem),
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • skłonność do powstawania bliznowców (keloidów).

Laserowe usuwanie rumienia – cena

Przy zakupie serii 3 zabiegów udzielamy 10% rabatu (płatność z góry przy pierwszym zabiegu)

Przy zakupie serii 6 zabiegów udzielamy 15% rabatu (płatność z góry przy pierwszym zabiegu)