Laserowe nieablacyjne odmładzanie skóry​​

Jeśli zauważasz, że Twoja skóra utraciła jędrności i elastyczność, pojawiły się zmarszczki i zaczęły Ci one przeszkadzać, bądź też chciałabyś wyrównać strukturę skóry oraz zmniejszyć jej szorstkość, zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry sprawdzi się najlepiej.

Czy wiesz, że proces starzenia się skóry rozpoczyna się już około 20. roku życia?

To że starzenie się skóry jest procesem naturalnym i rozpoczyna się tak wcześnie, nie znaczy, że mamy się zgadzać na zmarszczki. Zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry wykonany przez kosmetologów z Laser Glamour potrafi cofnąć czas, abyś znowu czuła się dobrze. 

Połączenie wieloletniego doświadczenia, eksperckiej, ciągle zgłębianej wiedzy  i najwyższej klasy, zaawansowanych technologicznie narzędzi, pozwalają firmie Laser Glamour zapewnieniu usługi skutecznego laserowego, nieablacyjnego odmładzania skóry​​ dla klientów z Łodzi i okolic. Zapraszamy do gabinetu w Łodzi, przy ul. Podrzecznej 17 – nieopodal Manufaktury.
Laserowe nieablacyjne odmładzanie skóry Łódź

Połączenie wieloletniego doświadczenia, eksperckiej, ciągle zgłębianej wiedzy  i najwyższej klasy, zaawansowanych technologicznie narzędzi, pozwalają firmie Laser Glamour zapewnieniu usługi skutecznej i trwałej redukcji owłosienia, niezależnie od odcienia skóry i rodzaju włosów.

Gabinet Laser Glamour to:

Nasi kosmetolodzy to specjalistki posiadające wyższe wykształcenie medyczne, dodatkowo doskonale wyszkolone, odbywające regularne kursy i mogące potwierdzić swoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami kosmetycznymi. Pomimo tak doskonałego przygotowania i kosztownego, najnowszej generacji sprzętu, Laser Glamour zaskakuje przystępnymi cenami, które można jeszcze bardziej obniżyć biorąc udział w programach lojalnościowych. Bądź nie tylko piękna i zadowolona ze swojego ciała, ale również ciesz się ze swoich oszczędności. Już teraz skontaktuj się z nami i umów termin swojej pierwszej wizyty. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług, popartą setkami zadowolonych klientek, polecających Laser Glamour swoim znajomym i rodzinom.

Jeżeli:

 • zauważasz utratę jędrności i elastyczności skóry,
 • chcesz zlikwidować zmarszczki,
 • chcesz wyrównać strukturę skóry,
 • chcesz zmniejszyć szorstkość skóry

Platforma Alma Harmony XL Pro

Alma Harmony XL Pro to najnowszej generacji platforma laserowa, służąca do wykonywania profesjonalnych zabiegów redukujących problemy skórne, teraz dostępna także u nas – w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Laser Glamour. Alma Harmony XL Pro jest absolutną nowością od izraelskiej firmy Alma Lasers – światowego lidera w dziedzinie technologii laserowego, świetlnego, radiowego i ultradźwiękowego zwalczania schorzeń i niwelowania niedoskonałości. Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Dzięki jeszcze lepszemu przenikaniu wiązek laserowych w głąb skóry (aż na 3 mm, co jest o połowę większym rezultatem od tego, jaki zapewniały choćby poprzednie modele) urządzenie optymalizuje efekty stosowania laseroterapii. Niewątpliwym jego atutem jest również wymienność głowic laserowych, które umożliwiają szeroki zakres zastosowań w dermatologii, medycynie i chirurgii estetycznej. W naszej ofercie posiadamy dwie najważniejsze: głowicę iPixel Er: Yag 2940nm oraz głowicę Dye-VL.

Głowica IPIXEL ER: YAG 2940NM – działanie nieablacyjne

To niewątpliwie najnowocześniejsza głowica laserowa dostępna obecnie na rynku, która zapewnia dużo wyższą moc od starszych modeli i w przeciwieństwie do nich zaopatrzona jest w kilkadziesiąt mikrowiązek laserowych, które podczas zabiegu tworzą na skórze zespół punktów (pikseli), czyli mikrourazów termalnych, pobudzających produkcję nowego kolagenu oraz wymianę naskórka w wyniku procesu szybkiego gojenia się tkanek.

Głowica iPixel służy m.in. do:

 • laserowego usuwania blizna (w tym także tych potrądzikowych), rozstępów oraz zmarszczek,
 • laserowego obkurczania rozszerzonych porów,
 • laserowego odmładzania skóry – resurfacingu.

Unikalne i innowacyjne cechy głowicy przekładają się w praktyce na:

 • doskonałą skuteczność leczenia,
 • spektakularne i błyskawicznie zauważalne efekty pozabiegowe,
 • minimalizację ryzyka powikłań,
 • bezpieczeństwo użytkowania,
 • szybsze i łatwiejsze gojenie się leczonej laserem powierzchni skóry,
 • poprawę ogólnej kondycji skóry,
 • możliwość stosowania na nieograniczonych partiach ciała.

Na czym polega zabieg laserowego, nieablacyjnego odmładzania skóry

Zabieg niweluje zmarszczki, poprawia jakość i kondycję skóry, dostarcza kontrolowaną porcję energii w głąb skóry bez uszkodzenia naskórka. Jest to idealny zabieg dla wrażliwej okolicy oczu, ust, szyi, dekoltu czy dłoni. Laser frakcyjny nieablacyjny Alma Harmony XL Pro iPixel ER:Yag gwarantuje szybkie leczenie, bez okresu rekonwalescencji, dzięki braku uszkodzenia na powierzchni skóry, może być wykonywany o każdej porze roku, również latem.

Zalecenia po zabiegu laserowego, nieablacyjnego odmładzania skóry

 • myć skórę żelem bezmydłowym lub tonikiem bezlkoholowym, ewentualnie czystą wodą,
 • 2-3 razy dziennie stosować kosmetyki łagodzące i nawilżające,
 • delikatnie osuszać skórę – nie trzeć ręcznikiem, nie drażnić, nie zdrapywać mikrostrupków,
 • odstawić preparaty o działaniu złuszczającym,
 • całkowicie zrezygnować z opalania się przez 4 tygodnie po zabiegu,
 • stosować kremy z filtrem UVA i UVB o wysokich wskaźnikach ochrony (SPF 50) przez min. 4 tygodnie po zabiegu,
 • unikać korzystania z basenu i sauny

Laserowe, nieablacyjne odmładzanie skóry – cena

Zabieg
Cena
twarz
600 zł
szyja
500 zł
policzki
500 zł
dekolt
600 zł
twarz + szyja
900 zł
twarz + szyja + dekolt
1400 zł
okolica oczu
450 zł
okolica ust
450 zł
policzki
500 zł
dłonie
500 zł
piersi
600 zł