Nawet największa zmiana zaczyna się od pierwszego kroku. Zrób go u nas...

...uzgodnij termin wizyty - czekamy...

...wystarczy zadzwonić lub wysłać email - odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Istotne informacje o depilacji laserowej

W przypadku zaistnienia takiej potrzeby zawsze z najwyższą rozkoszą udzielimy dodatkowych wyjaśnień. Aby zobaczć fotografie efektów depilacji laserowej kliknij tutaj.

"Nigdy nie spotkałam się wcześniej w Łodzi z tak fachową obsługą i dokładnością depilacji laserowej. A do tego bardzo przystępny cennik. Polecam wszystkim!"
Anna Teodorczyk, Łódź

O depilacji laserowej - kilka refleksji

zabiegi regendlaciebieLubisz cieszyć się gładką skórą, ale jej uzyskanie jest drogą przez mękę? Widok maszynki do golenia i kremu do depilacji przyprawiają Cię o mdłości? Chciałabyś zapomnieć na długi czas o odrastających na nogach, rękach i pod pachami włoskach? Jeżeli tak, to dzięki nowoczesnej technologii laserowej Light Sheer Duet jest to możliwe.

Depilacja laserowa jest znana na świecie już od kilkudziesięciu lat. Efekty, które daje ten zabieg są widoczne już po zakończonej pierwszej sesji depilacji. Depilację przeprowadzaną laserem w naszym gabinecie w Łodzi cechuje niebywała dokładność oraz skuteczność. W odróżnieniu od domowych zabiegów usuwania owłosienia, w przypadku depilowania laserowego Light Sheer efekt jest trwały.

Sam proces usuwania włosów za pomocą wiązki lasera dla większości pacjentów jest prawie bezbolesny.
Podczas wizyty stosujemy kompresy chłodzące, które minimalizują odczucie dyskomfortu. Tuż po zabiegu na wydepilowaną skórę nakładamy specjalny krem, który łagodzi ewentualne podrażnienia. Najczęstsze obszary ciała, poddawane depilacji laserowej to twarz, ramiona, pachy, nogi, okolice bikini, a w przypadku mężczyzn również klatka piersiowa, brzuch i plecy.

Aby zwiększyć efektywność depilacji laserowej na kilka tygodni przed planowanym zabiegiem nie powinno się opalać ciała, należy również unikać stosowania innych mechanicznych metod depilacji (np. woskowania). Przed przystąpieniem do depilacji laserowej włoski z powierzchni skóry należy dokładnie ogolić (w celu uniknięcia podrażnień najlepiej to zrobić w wieczór poprzedzający zabieg). Dzięki temu światło lasera może bez przeszkód przenikać do mieszków włosowych i skutecznie je eliminować. Zabieg depilacji laserowej wymaga precyzji i dokładności. Pamiętając o tym należy korzystać wyłącznie z usług renomowanych gabinetów piękności takich jak łódzki Laser Glamour, który od wielu lat specjalizuje się w tej metodzie i cieszy się bardzo dobrą reputacją klientek.