Nawet największa zmiana zaczyna się od pierwszego kroku. Zrób go u nas...

...uzgodnij termin wizyty - czekamy...

...wystarczy zadzwonić lub wysłać email - odpowiadamy w ciągu 15 minut.

Salon kosmetyczny w Lodzi

Laser Glamour świadczy usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć światowej kosmetyki. Profesjonalny salon kosmetyczny to miejsce wyjątkowe, które powinno dać nam poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Miejsce, w którym bez najmniejszych obaw oddamy się w ręce wykwalifikowanego i doświadczonego personelu. Renomowane salony zatrudniając specjalistów z udokumentowaną wiedzą oraz praktyką dbają o wysoki standard usług. W leczeniu niektórych schorzeń np. trądziku jedynie znajomość problemu wynikająca ze zdobytej praktyki prowadzi do zakończenia terapii sukcesem.

Przy wyborze odpowiedniego salonu kosmetycznego równie ważny jest sprzęt jaki dany gabinet oferuje. Urządzenia kosmetyczne i kosmetologiczne powinny być zakupione w renomowanych firmach z długoletnią tradycją na rynku. Bardzo istotne jest także gruntowne przeszkolenie personelu w zakresie działania konkretnego urządzenia. Zdobyte umiejętności potwierdzają certyfikaty. Dobry salon kosmetyczny charakteryzuje się przestrzeganiem wszelkich procedur higienicznych. Pomieszczenia odznaczają się wysoką czystością. Używany sprzęt i bielizna zabiegowa w przeważającej części są jednorazowe.

Personel pracujący w salonie szczególną uwagę zwraca na dezynfekcję i sterylizację gdyż jedynie właściwe, poważne potraktowanie zasad higieny jest wstanie zapewnić pacjentom bezpieczeństwo. Profesjonalny gabinet kosmetyczny wyróżnia się także indywidualnym podejściem do każdego klienta. Wcześniejsza, wnikliwa konsultacja, ocena stanu skóry, diagnoza schorzenia oraz poznanie oczekiwań i potrzeb klienta jest w stanie zapewnić właściwy dobór terapii. W Łodzi funkcjonuje bardzo wiele salonów kosmetycznych. Są to zarówno miejsca bardzo prestiżowe, gdzie klient może uzyskać fachową pomoc i wiedzę jak i salony świadczące usługi na dość niskim poziomie.

W wyborze odpowiedniego miejsca w Łodzi może nam pomóc zakres usług proponowany przez dany gabinet. Szeroki wachlarz zabiegów nie zawsze świadczy o dobrej, kompleksowej obsłudze klienta. Gabinety sprowadzające swoją działalność do konkretnej specjalizacji w lepszym stopniu są w stanie zadbać o właściwe i bardziej wnikliwe potraktowanie danego problemu, schorzenia. Mogą też w lepszym stopniu dbać o rozwój swojego personelu poprzez odpowiednie kursy i szkolenia w danej dziedzinie. Salon kosmetyczny proponujący zabiegi zarówno typowo kosmetyczne jak i dermatologiczne oraz z pogranicza medycyny estetycznej nie zapewni tak profesjonalnego i kompleksowego doboru terapii jak gabinet specjalizujący się wyłącznie w zabiegach z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej.

Dlatego też w łódzkim gabinecie Laser Glamour usuwamy defekty skórne związane z konkretnymi schorzeniami tj. nadmierne owłosienie, trądzik, cellulit, przebarwienia, zmarszczki. W rozwiązywaniu tych problemów posiadamy długoletnie doświadczenie i wiedzę. Salon kosmetyczny Laser Glamour ma swoją siedzibę w samym sercu miasta Łodzi. Znajduje się na schyłku ulicy Piotrkowskiej i centrum handlowego Manufaktura. Oferuje zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej i kosmetologii. Działanie przewodnie salonu opiera się na rozwiązywaniu problemów skórnych takich jak nadmierne owłosienie,trądzik, zmarszczki, przebarwienia czy cellulit.

W Laser Glamour pracują kosmetolodzy z wyższym wykształceniem medycznym. Zdobyta wiedza i doświadczenie sprawiają, że zabiegi przeprowadzane są w sposób wnikliwy i bezpieczny. Każda wizyta w salonie poprzedzona jest uprzednią konsultacją medyczną,która dodaje ogromnej wartości dalszej prawidłowej terapii. W leczeniu schorzeń skórnych duże znaczenie mają stosowane wysokiej jakości sprzęty, praca na dermokosmetykach i prestiżowych produktach profesjonalnych. W salonie Laser Glamour możemy skorzystać z depilacji laserowej na systemie Light Sheer Duet. Jest to na chwilę obecną najskuteczniejszy laser w trwałym usuwaniu zbędnego owłosienia.

Salon proponuje również zabiegi przy użyciu rewolucyjnych fal radiowych Regen, niezastąpionych w odmładzaniu skóry,likwidowaniu cellulitu,leczeniu zmian trądzikowych. Oferta łódzkiego salonu obejmuje również zabiegi na przebarwienia,zmarszczki, a tutaj niezwykle pomocne stają się peelingi medyczne i mezoterapia igłowa. Cechą osobliwą salonu jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, zmierzenie się z problemem zarówno od strony medycznej jak i psychologicznej. Tylko powyższe czynniki sprawiają, że gabinet Laser Glamour zajmuje szczytowe miejsce w rankingu łódzkich gabinetów. Nie ma nic piękniejszego w zawodzie jak dzielenie się pasją, a przy tym niesienie pomocy innym.