Nawet największa zmiana zaczyna się od pierwszego kroku. Zrób go u nas...

...uzgodnij termin wizyty - czekamy...

...wystarczy zadzwonić lub wysłać email - odpowiadamy w ciągu 15 minut.

O nas

depilacja laserem lodz

Gabinet Kosmetyki Laserowej Laser Glamour jest otwarty dla wszystkich, którym problem niechcianego wąsika, owłosienia na klatce piersiowej, nogach czy plecach spędza sen z powiek. Nasze zaangażowanie, kwalifikacje, wykształcenie medyczne oraz doświadczenie to gwarancja bezpiecznych i skutecznych zabiegów.

Bardzo chętnie przybliżymy zasady działania lasera podczas wizyty w naszym Gabinecie. Spotkanie przy filiżance aromatycznej kawy, nasze kompetencje i wiedza powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. Pobyt w naszych kameralnych wnętrzach uprzyjemni też relaksacyjna muzyka, blask świec oraz nasze zaangażowanie i pasja.

O depilacji laserowej - refleksje

usuwanie owlosienia lodzWystarczy parę chwil, aby raz na zawsze zapomnieć o wszystkich trudach związanych z cotygodniową depilacją nóg na mokro. Nie wiesz jak tego dokonać? Przerażają Cię ewentualne koszty? A może boisz się nieznanych technik depilowania nóg? Jeżeli tak, to tym bardziej powinnaś dowiedzieć się czym jest depilacja laserowa w Laser Glamour.

Korzystając z doświadczenia i wieloletnich badań nad opracowaniem skutecznego i bezpiecznego dla skóry lasera, będziesz mogła przez wiele miesięcy rozkoszować się gładką jak jedwab skórą. Miłą w dotyku, miękką, a przede wszystkim bez podrażnień. Możesz tego dokonać jednym, prostym zabiegiem, nie wymagającym żadnego wysiłku. Depilacja laserowa nóg zdobywa fanów na całym świecie, i to nie tylko w gronie kobiet, ale również mężczyzn.

Zadbane, gładkie ciało jest dziś standardem piękna w większości kultur i cywilizacji. Ty również możesz uczynić swoje ciało tak samo pięknym i pozbawionym włosków we wszystkich ważnych dla siebie miejscach. Depilacja laserowa stosowana w naszym łódzkim gabinecie może być wykorzystywana zarówno do depilowania miejsc intymnych, takich jak okolice bikini, jak również nóg, rąk, twarzy, a w przypadku mężczyzn również pleców i klatki piersiowej.

Nasi klienci są zachwyceni długością utrzymującego się efektu gładkiej skóry. Bez dodatkowych zabiegów, kosztów, a także bolących podrażnień, zacięć i reakcji alergicznych na obecne w kremach dodatki zapachowe i zmiękczacze. W depilacji laserowej nie jest wykorzystywana żadna mechaniczna metoda usuwania włosów, która wymagałaby kontaktu ostrza ze skórą. Zamiast tego całą pracę wykonuje mocno skupiona wiązka lasera, która punktowo niszczy mieszki włosowe tuż pod skórą, pozostawiając sąsiadujący z nią obszar nietkniętym. Dzięki temu depilacja laserowa może być wykorzystywana do usuwania włosów nawet z najmniejszych partii ciała, w których wyjątkowo liczy się dokładność i precyzja.

Decydując się na depilację laserową w naszym gabinecie możesz liczyć na pełną satysfakcję, zastosowanie najlepszych metod nowoczesnej depilacji, a także konkurencyjne ceny i pełen profesjonalizm obsługi. W Laser Glamour w wyjątkowo komfortowej atmosferze, pod nadzorem doświadczonego i wykształconego personelu, mogą Państwo doznać prawdziwej rozkoszy dla zmysłów, płynącej z idealnie gładkiej, laserowo wydepilowanej skóry w dowolnym miejscu na ciele. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie najnowsze generacje lasera do depilacji owłosienia, który może być bezpiecznie stosowany zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Z jakich jeszcze powodów depilacja laserowa w naszym gabinecie jest dobrym pomysłem? Także dlatego, że zawsze do każdego Klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwszy zabieg depilacji laserowej może być stresujący, dlatego dokładnie wyjaśniamy wszystkie zawiłości, które mogą się wiązać z tym zabiegiem. Dzięki temu Klientki obdarzają Laser Glamour zaufaniem i chętnie polecają innym. Powodem jest nie tylko zadowolenie z uzyskanych efektów w postaci gładkiej skóry, ale również dla sama przyjemność przebywania w miejscu, gdzie damska uroda jest stawiana na piedestale.

Pamiętamy również o Panach. Dla nich także depilacja laserowa jest dostępna. Depilowanie pleców, dłoni, rąk i nóg odbywa się na podobnej zasadzie. Wszystkie zabiegi powinny być poprzedzone domową pielęgnacją przygotowującą skórę. Na dwa tygodnie przed zabiegiem należy intensywnie nawilżać skórę aby była w jak najlepszej kondycji. Zdrowa, dobrze nawilżona i nawodniona skóra dużo lepiej reaguje na wiązkę laserową a sam odczyn po depilacji laserowej jest niewielki. W przypadku wystąpienia delikatnego dyskomfortu po zabiegu depilacji laserowej nakładane są balsamy chłodzące, co w krótkim czasie w pełni eliminuje uczucie pieczenia, pojawiające się tuż po zakończonej sesji.

Dla podniesienia satysfakcji z korzystania z naszej oferty, wprowadziliśmy możliwość telefonicznej i mailowej rezerwacji terminów zabiegów. Jest to dużym udogodnieniem specjalnie dla osób, które dojeżdżają do centrum Łodzi w okolice Manufaktury, aby odwiedzić nasz salon. Oferta salonu Laser Glamour nieustannie ulega powiększeniu o kolejne usługi, których zadaniem jest dalsze upiększanie naszych klientów i zwiększanie ich dobrego samopoczucia - polecamy uwadze zabiegi mezoterapii.